ITRA Member UTMB UTMB

Αποτελέσματα 5ου Ορεινού Αγώνα Ναμάτων - Ανακοινώσεις 2012
english greek
Αρχική arrow Νέα arrow Ανακοινώσεις 2012 arrow Αποτελέσματα 5ου Ορεινού Αγώνα Ναμάτων

Αποτελέσματα 5ου Ορεινού Αγώνα Ναμάτων

Δευτέρα, 13 Αυγούστου 2012

Αποτελέσματα 5ου Αγώνα

ΤΑΧΥΤΕΡΗ ΑΝΑΒΑΣΗ
ΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:50:40 FIFTH ELEMENT


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Επώνυμο Όνομα αρ. χρόνος χρόνος έτος ομάδα-Συμ. κορυφής τερματ. γέν. σύλλογος
1 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 170 1:03:23 2:12:21 1968 NUTRIXXION TEAM
2 ΡΕΠΣΕΝΚΟ ΛΟΡΑ 90 1:03:48 2:13:18 1980
3 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ- ΙΡΕΝΑ 1 1:05:18 2:17:59 1965 SIS
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4 ΠΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 25 1:08:37 2:19:51 1965 SALOMON
5 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 139 1:11:37 2:26:13 1967 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
6 ΜΑΡΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 78 1:15:30 2:37:03 1983
7 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ 164 1:21:32 2:51:15 1967 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
8 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 150 1:28:40 2:55:05 1978 ΣΔΥΘ
9 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 53 1:26:10 3:09:25 1967 ΣΕΒΑΣ
10 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ 163 1:40:40 3:31:45 1984
11 ΛΙΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 119 1:39:46 3:35:15 1988
12 ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 116 1:38:55 3:38:06 1982
13 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 134 1:44:01 3:41:50 1988 ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
14 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΑΛΙΩΠΗ 14 1:48:58 3:53:35 1977

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Επώνυμο Όνομα αρ. χρόνος χρόνος έτος ομάδα-Συμ. κορυφής τερματ. γέν. σύλλογος
1 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19 :53:42 1:47:57 1975 JUST RUN - KASIMIS TRAINING
2 ΣΕΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 221 :53:50 1:48:07 1987 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 145 :56:23 1:52:20 1983 ΓΟΠ ΠΑΛΑΣΚΑΣ
4 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 51 :54:40 1:52:24 1988 ORKA TEAM KASIMIS TRAINING
5 ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 187 :58:43 1:59:00 1970 ALASKA FURS KASTORIA
6 ΒΕΝΕΤΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 184 :57:44 1:59:15 1956 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΤΣΙΠΗΣ ΑΡΗΣ 192 :57:34 2:02:32 1991
8 ΑΦΟΡΟΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 91 :59:34 2:03:18 1981 KASIMIS TRAINING
9 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 181 1:02:17 2:08:09 1987 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
10 ΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 64 :50:40 2:08:31 1970 FIFTH ELEMENT
11 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13 1:05:17 2:08:53 1967 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
12 ΤΣΙΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 113 1:03:10 2:09:08 1987 FOUR S SHOP ELASSONA
13 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 162 1:06:05 2:10:28 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
14 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 118 1:04:16 2:10:44 1979 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
15 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 72 1:03:40 2:11:07 1980
16 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 198 1:03:12 2:11:41 1963
17 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 70 1:04:12 2:12:14 1979 RESPECT THE NATURE
18 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 7 1:07:05 2:13:43 1964 Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ
19 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 131 1:05:00 2:13:43 1971 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
20 ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 144 1:05:35 2:14:28 1979 ΣΔΥΘ
21 ΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 133 1:04:17 2:14:30 1985
22 ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 92 1:04:14 2:15:47 1986
23 ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 52 1:05:50 2:16:24 1966 ΣΕΒΑΣ
24 ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49 1:03:51 2:17:59 1978
25 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 66 1:09:20 2:18:17 1962 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
26 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 228 1:11:15 2:19:38 1976 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
27 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 128 1:06:50 2:19:47 1976
28 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 1:07:15 2:20:12 1974
29 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 18 1:06:40 2:20:24 1982
30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 20 1:08:15 2:21:38 1983
31 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45 1:05:50 2:22:28 1955 ΟΜΑΔΑ ΒΛΑΣΤΗΣ
32 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 141 1:26:40 2:22:33 1978
33 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10 1:08:00 2:22:39 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 123 1:06:45 2:23:05 1981
35 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 105 1:09:40 2:23:49 1974 www.synergy.com.gr
36 ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 1:09:58 2:24:05 1965
37 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 87 1:08:45 2:24:21 1980
38 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 93 1:12:55 2:24:37 1971 ΕΜΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ
39 ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 42 1:10:55 2:25:25 1979 ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ
40 ΜΠΑΤΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 155 1:11:45 2:25:38 1984 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
41 ΣΙΩΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 79 1:10:10 2:25:38 1974
42 ΣΚΟΔΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 211 1:06:55 2:25:38 1979 ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
43 ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 38 1:12:58 2:25:38 1972 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
44 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 59 1:08:30 2:25:43 1979
45 ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 85 1:10:02 2:25:50 1965 ΣΧ ΟΔΗΓΩΝ ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ
46 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8 1:12:52 2:26:08 0 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
47 ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 106 1:12:10 2:26:36 1970 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
48 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44 1:13:40 2:28:20 1979 C4 ΚΑΤΡΙΝΗ
49 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 199 1:12:02 2:29:40 1989
50 ΜΠΑΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 153 1:14:05 2:29:41 1983 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
51 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 191 1:13:24 2:30:03 1958 ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
52 ΒΕΛΙΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 193 1:14:45 2:30:54 1987
53 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 23 1:14:50 2:31:19 1974 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
54 ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 132 1:09:52 2:32:12 1996
55 ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 167 1:15:02 2:33:35 1976 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
56 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 149 1:11:52 2:33:47 1967
57 ΦΙΛΙΜΕΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 1:14:20 2:33:58 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 172 1:17:25 2:34:11 1970 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
59 ΡΟΥΣΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11 1:15:05 2:34:28 1968 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
60 ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 186 1:14:58 2:34:48 1981
61 ΔΗΜΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 138 1:16:15 2:34:50 1977 ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
62 ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 136 1:14:45 2:35:10
63 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 124 1:17:45 2:35:52 1957 ΑΠΔΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
64 ΜΕΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 188 1:14:59 2:36:58 1981 ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
65 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 48 1:12:50 2:37:45 1970
66 ΜΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 1:16:58 2:37:45 1963 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
67 ΜΑΤΖΙΟΥΚΟΠΟΥΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 151 1:17:36 2:38:01 1975
Σ
68 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 165 1:13:10 2:38:35 1972 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
69 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 185 1:15:50 2:38:35 1975 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΙΑΤΙΣτασ
70 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32 1:13:15 2:39:00 1979 ΣΧ ΟΔΗΓΩΝ ΔΕΛΑΝΤΩΝΗ
71 ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 1:17:15 2:39:30 1972 ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ
72 ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40 1:16:23 2:40:30 1962
73 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 1:18:05 2:40:30 1960 OLYMPOS RUNNERS
74 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12 1:17:43 2:42:55 1966 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
75 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 1:19:50 2:43:10 1964 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
76 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 98 1:23:42 2:43:40 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
77 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 157 1:13:34 2:44:40 1985 ARDASSA MOUNTAIN CLUB
78 ΝΙΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 57 1:18:25 2:44:50 1982 C4 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
79 ΠΙΤΕΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 28 1:14:27 2:45:30 1981 FAETHON OLYMPUS MARATHON
80 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 175 1:22:20 2:45:31 1979
81 ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 244 1:19:20 2:46:17 1965 ΑΝΟΔΟΣ
82 ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 1:19:00 2:47:15 1975
83 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ 107 1:21:34 2:47:38 1955 ΣΔΥΘ
84 ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 195 1:21:20 2:49:20 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
85 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 146 1:15:42 2:49:58 1963
86 ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 47 1:23:30 2:51:15 1972 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ
87 ΦΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24 1:21:50 2:52:30 1971
88 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 5 1:21:10 2:52:57 1971
89 ΠΡΑΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 245 1:21:40 2:53:24 1966 ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
90 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 21 1:20:00 2:53:24 1967 ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
91 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 41 1:22:50 2:53:35 1978 KILKIS RUNNERS
92 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 75 1:21:18 2:54:08 1982
93 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 109 1:28:18 2:54:08 1980
94 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 39 1:21:25 2:54:37 1975 ZEUS RUNNERS CLUB
95 ΜΠΑΛΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 137 1:20:35 2:54:48 1961 ΟΜΓ
96 ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 1:17:30 2:55:40 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 142 1:27:10 2:56:05 1973 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
98 ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 129 1:23:43 2:56:10 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
99 ΝΙΟΠΛΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27 1:25:20 2:56:32 1981 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΙΑΤΤΙΣΤΑΣ
100 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 179 1:25:10 2:56:42 1964 GREEN RUNNING TEAM ELASSONA
101 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 26 1:27:14 2:56:45 1966 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
102 ΓΙΑΡΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 68 1:24:50 2:57:15 1987
103 ΓΚΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 169 1:23:44 2:58:13 1986
104 ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 246 1:30:27 2:59:57 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
105 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 99 1:23:45 3:00:10 1967 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
106 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 148 1:11:40 3:00:55 1965 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
107 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 31 1:21:32 3:01:42 1963 FAETHON OLYMPUS MARATHON
108 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 77 1:27:12 3:02:40 1962
109 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43 1:28:15 3:02:50 1957 ARDASSA MOUNTAIN CLUB
110 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 1:26:15 3:03:02 1948 ΣΔΥΘ
111 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΣ 126 1:28:32 3:04:35 1968
112 ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 247 1:30:25 3:06:28 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
113 ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 248 1:30:20 3:06:28 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
114 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 117 1:24:20 3:06:52 1967
115 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΗΙΛ 94 1:26:20 3:09:03 1956
116 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 130 1:26:30 3:09:28 1965 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
117 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 89 1:33:11 3:09:42 1956
118 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 171 1:29:50 3:11:48 1968 ELASSONA GREN RUNING TEAM
119 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 168 1:28:24 3:11:48 1959 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
120 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 183 1:29:55 3:11:48 1970 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
121 ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 1:40:50 3:14:17 1967
122 ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 174 1:33:54 3:14:45 1994 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΓΩΝ
123 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 111 1:33:52 3:14:45 1961 ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
124 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 125 1:29:00 3:17:35 1972 SEA WORLD DIVING
125 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46 1:35:26 3:19:25 1958 ΟΜΑΔΑ ΒΛΑΤΣΗΣ
126 ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 1:35:25 3:19:25 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
127 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 140 1:39:45 3:22:01 1970 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
128 ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 156 1:41:10 3:22:01 1980
129 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 194 1:36:31 3:22:01 1975 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
130 ΠΛΑΖΟΜΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 1:32:30 3:24:53 1972
131 ΜΕΛΕΜΕΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 108 1:36:16 3:26:46 1967
132 ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30 1:40:20 3:31:48 1964
133 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 161 1:35:11 3:32:15 1987
134 ΜΑΡΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 189 1:56:10 3:34:44 1944
135 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 122 1:39:48 3:35:20 1962 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
136 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 115 1:38:57 3:38:06 1978 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
137 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 2 1:38:43 3:41:33 1962
138 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 60 1:54:40 3:47:30 1952 ΕΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
139 ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 227 1:53:20 3:47:40 1977
140 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22 1:49:37 3:53:14 1965 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝΤΕΣ1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9 1:38:53 : : 0 1995
2 ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ 36 : : 0 : : 0 1937 ΟΜΑΔΑ ΒΛΑΣΤΗΣ
3 ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 35 1:22:35 : : 0 1969 ΟΜΑΔΑ ΒΛΑΣΤΗΣ
4 ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 37 : : 0 : : 0 1940 ΟΜΑΔΑ ΒΛΑΣΤΗΣ

Nova Sports

  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon

Ostracon
Blackroll
Blackroll


eod

dios

Copyright (C) 2011-2018 Faethon Olympus Marathon. All rights reserved.
drclub Γεωργιάδης Κώστας Δήμος Ελασσόνας la-travel-new Ολύμπου Βότανα Κτήμα Μπέλλου
River Side Lo cafe Λευτέρης Χατζούλης Περιφέρεια Θεσσαλίας Baliotis Μπίζιος
Nutrixxion Tecnica01 Σάκης Νίκου Συνάντηση Σωτήρης Σούλιος monopolio Τσιάτσικας