ITRA Member UTMB UTMB

Αποτελέσματα 2ου faethon olympus marathon ¨ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ - Ανακοινώσεις 2013
english greek
Αρχική arrow Νέα arrow Ανακοινώσεις 2013 arrow Αποτελέσματα 2ου faethon olympus marathon ¨ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ"

Αποτελέσματα 2ου faethon olympus marathon ¨ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ"


Γενική Κατάταξη Φύλου Κατάταξη Αρ.Συμ. Επώνυμο Όνομα Φύλο 30 χλμ Χρόνος Καθαρός Χρόνος Ομάδα
1 1 5 ΜΩΙΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 04:38:10 05:59:55 05:59:55 FIFTH ELEMENT
2 2 105 ΤΣΑΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 04:40:58 06:09:32 06:09:30
3 3 1 ΔΙΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 04:57:45 06:46:25 06:46:24 OSTRACON0ODLO LASPORTIVA-H5
4 4 3 ΓΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 05:11:21 06:58:35 06:58:32 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
5 5 96 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 05:25:42 07:09:23 07:09:18 ΦΛΟΓΑ
6 6 100 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 05:40:24 07:25:52 07:25:46 ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 7 85 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 05:45:52 07:25:55 07:25:50 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
8 1 104 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΑ Γ 05:48:53 07:27:25 07:27:21 FIFTH ELEMENT
9 8 44 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 06:02:40 07:45:57 07:45:56
10 9 24 ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 06:02:28 08:00:50 08:00:48
11 10 48 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 06:06:14 08:02:23 08:02:22 ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘ.ΣΕΡΡΩΝ
12 11 23 ΜΠΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 06:05:45 08:03:08 08:03:02 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
13 12 77 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 06:11:05 08:08:19 08:08:12 ΑΠ΄ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
14 13 93 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 06:03:25 08:08:56 08:08:53
15 14 108 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 06:11:12 08:09:20 08:09:05
16 15 34 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 06:11:57 08:11:31 08:11:24 LEPANTO RUNNER
17 2 107 ΠΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Γ 06:17:18 08:13:37 08:13:33 SALOMON
18 16 53 ΠΡΑΤΙΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 06:16:51 08:15:38 08:15:30 HERCULES MARATHON
19 17 41 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 06:16:28 08:15:54 08:15:49 ΣΔΥΠ
20 18 4 ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 06:13:16 08:17:47 08:17:36 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
21 19 8 ΓΕΩΓΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 06:10:01 08:17:47 08:17:35 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
22 20 15 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 06:19:35 08:22:25 08:22:18
23 21 36 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 06:27:12 08:29:44 08:29:39 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
24 22 82 ΧAΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 06:16:30 08:30:42 08:30:35 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
25 23 26 ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 06:26:05 08:32:06 08:32:01
26 24 47 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Α 06:22:10 08:32:06 08:32:00 ΣΔΥ.ΘΕΣ/ΚΗΣ
27 25 76 ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 06:21:22 08:32:06 08:31:51
28 26 40 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 06:45:02 08:55:03 08:54:58
29 27 2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 06:17:15 08:56:50 08:56:39 WWW.ENDURANCESCIENCE.COM
30 28 86 ΑΓΡΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 06:31:45 09:01:09 09:00:56
31 29 14 ΟΦΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 06:59:26 09:06:33 09:06:27
32 30 45 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 06:57:05 09:14:09 09:14:07 ΟΡ.ΣΥΛΛ.ΚΑΛΥΒΙΩΝ
33 31 37 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 07:02:17 09:14:26 09:14:17 KOΚΚΙΝΟΠΛΟΣ
34 32 68 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:02:46 09:28:58 09:28:55 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
35 33 12 ΜOΥΖΑΚΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:11:52 09:32:13 09:32:09 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
36 34 78 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 07:06:49 09:32:33 09:32:25
37 35 10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 07:18:26 09:36:41 09:36:26 O.R.L
38 36 35 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 07:03:17 09:42:01 09:41:43
39 37 61 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 07:13:44 09:42:30 09:42:23
40 38 30 ΠΕΡΙΦΕΓΓΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 07:31:33 09:47:37 09:47:26 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
41 39 54 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 07:24:39 09:53:13 09:53:04 RODOPI ANDVENTURE RUN
42 40 63 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 07:24:54 09:53:14 09:53:05 ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
43 41 55 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 07:35:21 09:57:21 09:57:11
44 42 57 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:05:11 09:59:21 09:59:18
45 43 110 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 07:32:34 10:00:25 10:00:25
46 44 27 ΖΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 07:17:19 10:02:09 10:02:04
47 3 21 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ Γ 07:38:32 10:05:01 10:04:58
48 45 65 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 07:37:13 10:06:13 10:06:05
49 46 58 ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 07:23:22 10:09:21 10:09:18 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
50 47 22 ΣΠΑΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 07:25:48 10:10:14 10:10:08
51 48 51 ΚΟΥΣΑΝΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 07:46:36 10:19:23 10:19:19 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
52 49 62 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 07:49:42 10:26:49 10:26:36 ΟΙΚΟΓ.ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ
53 50 73 ΨΥΧΟΓΥΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 07:57:45 10:27:42 10:27:32
54 51 81 ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 08:04:40 10:29:52 10:29:48
55 52 101 ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 08:05:09 10:30:51 10:30:48
56 53 79 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 07:45:54 10:32:22 10:32:20 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
57 54 97 ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 08:07:12 10:47:04 10:46:52
58 55 11 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 07:58:46 10:54:05 10:54:03 ΧΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ
59 56 60 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:05:26 10:55:27 10:55:13 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
60 57 87 ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:04:53 10:59:55 10:59:49
61 58 20 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 08:35:46 11:04:54 11:04:40
62 4 18 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ 08:21:31 11:05:56 11:05:54 ΣΔΥΑ
63 59 64 ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 08:04:43 11:05:59 11:05:52
64 60 103 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 08:21:07 11:06:59 11:06:55
65 61 106 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 08:03:17 11:20:30 11:20:21
66 62 9 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α 08:48:40 11:21:48 11:21:40 VIRGIN FORREST TRAIL
67 63 32 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 08:24:30 11:27:12 11:27:02 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
68 64 46 ΦΑΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 08:24:24 11:27:12 11:27:00 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
69 65 59 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 08:43:03 11:30:34 11:30:27
70 66 31 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 08:20:01 11:30:47 11:30:43
71 67 25 ΤΡΙΑΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 08:20:29 11:35:14 11:35:09 BOOK RUNNERS
72 5 17 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 08:55:14 11:37:10 11:37:07 ΣΔΥΑ
73 6 33 ΚΙΟΥΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 08:24:50 11:42:08 11:42:04 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
74 68 19 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 09:00:37 11:50:35 11:50:26 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
75 69 67 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 08:43:00 11:51:28 11:51:20
76 70 94 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 08:35:30 11:57:21 11:57:16 ΦΟΣ.ΣΤΑΥΡΟΥ
77 71 111 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ Α 09:14:13 12:03:03 12:02:52
78 72 89 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 08:54:50 12:06:09 12:06:00
79 73 42 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 09:01:54 12:08:07 12:08:07 ΑΚΟΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
80 74 50 ΤΣΕΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 09:19:11 12:11:58 12:11:45 ESCAPE-GOJI BERRY
81 75 74 ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:51:56 12:22:57 12:22:44
82 76 43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 08:51:55 12:22:58 12:22:45
83 77 49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 08:52:21 12:22:58 12:22:45
84 78 56 ΒΕΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 09:15:50 12:26:27 12:26:16 ΣΔΥΘ
85 79 114 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α 09:19:12 12:30:51 12:30:40
86 7 88 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ Γ 09:19:49 12:43:06 12:42:56
87 80 66 ΜΥΘΗΣ ΣΕΡΑΦΗΜ Α 09:30:26 13:16:04 13:16:02 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
88 81 95 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 10:00:27 13:39:59 13:39:57 ΟΛΥΜΠΙΟΙ
89 82 109 ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α - 13:42:38 13:42:33
90 83 7 ΜΕΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α - 13:42:40 13:42:21 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
91
90 ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α

DNF
92
75 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α

DNF
93
91 ΚΑΡΚΑΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α

DNF ΑΠΟΛΛ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
94
52 AΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α

DNF
95
98 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Γ

DNF ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
96
80 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α

DNF
97
38 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α

DNF
98
99 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ Α

DNF
99
83 ΣΟΥΣΑΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α

DNF
100
16 ΤΖΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α

DNF Ο.Μ.Γ
101
84 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Α

DNF
102
112 KEXAΓΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α

DNF
103
113 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ

DNF ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΑΘΗΝΑ

Nova Sports

  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon

Ostracon
Blackroll
Blackroll


eod

dios

Copyright (C) 2011-2018 Faethon Olympus Marathon. All rights reserved.
Ziannas monopolio Δήμος Ελασσόνας Lo cafe Baliotis drclub
Ολύμπου Βότανα Γεωργιάδης Κώστας River Side Σωτήρης Σούλιος Μπίζιος Nutrixxion
Dynafit Μπέλλης Τσιάτσικας Περιφέρεια Θεσσαλίας Κτήμα Μπέλλου la-travel-new